Wed February 21, 2018   |   چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶  
   
 
 
  سامانه ثبت دفاتر مهندسی ساختمان      صفحه اصلی  |  ثبت نام و تمدید عضویت  |  ورود به سیستم مهندسین
     پیام ها و اطلاعیه ها
جلوگیری از ضرر و زیان احتمالی در زمان قبول کار توسط مهندسین
دریافت اطلاعات مالکین برای تکمیل اظهار نامه های فصلی ماده 169
ارائه گزارش عملکرد معاونت شهرسازي و معماري شهرداري همدان
قابل توجه مهندسین مجری ذیصلاح حقیقی دارای سهمیه در شهرداری همدان
اطلاعیه مهم در خصوص پایان زمان عضویت در سال ۹۲ و ثبت نام اعضاء در سال جدید
بیشتر ...
     شرایط و الزامات
شرایط و الزامات استفاده از سامانه جامع مهندسین ناظر، طراح و مجری ساختمان

پورتال همدان ناظر براى اطلاع رساني و ارائه خدمات در خصوص پرونده های کاری مهندسین ساختمان در فضاي مجازي به زبان فارسي ايجاد شده است. دسترسى و استفاده شما از پورتال مشروط به رعايت شرايط و الزامات ذيل و قوانين ذکر شده، مى‌باشد. شما با ورود و مرور پورتال، "شرايط و الزامات" را پذيرفته و اقرار مى‌نماييد که هرگونه توافق ديگرى بين شما و پورتال "همدان ناظر" در اين زمينه ملغى و بلا اثر خواهد بود. در صورت عدم موافقت با "شرايط والزامات" لازم است بلافاصله استفاده از اين پورتال را متوقف نماييد.

شرایط و الزامات
1. با وجود آنکه دقت و تلاش معقول در جهت مميزي اطلاعات جمع آوري شده در سامانه بکار رفته است اما به هيچ وجه نميتوان دقت و صحت آنها را تضمين يا ادعا نمو‌د. بنابر اين پورتال "همدان ناظر" هيچگونه تعهد و يا مسئوليتى در قبال ارجاع به اطلاعات گردآوري شده از سايتها ، اشخاص و يا شرکت‌ها را به عهده نمي‌گيرد.
2. استفاده، مرور و جستجوي شما در سايت با مسئوليت شخصى خود شما صورت مى‌گيرد. پورتال "همدان ناظر" تعهدى در قبال خسارات مستقيم، اتفاقى، تبعى، غير مستقيم و کيفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سايت ندارد.
3. مسئوليت مستقيم آگهي‌ها، با آگهي دهندگان آن مي‌باشد و صحت و سقم آن توسط پورتال "همدان ناظر" ادعا و يا تضمين نمي‌شود.
4. پورتال "همدان ناظر"، جهت نمايش آگهي‌ها چه به صورت عادي و چه به صورت ويژه، قرارداد و يا تعهد نامه‌اي با آگهي دهندگان منعقد نمي‌کند. مطالب مندرج در آگهي‌ها ممکن است توسط آگهي دهندگان بصورت مداوم تغيير کند و يا به روز شود. در اين زمينه پورتال "همدان ناظر"، هيچ گونه مسوليتي در قبال هر نوع آگهي درج شده در سايت نمي‌پذيرد و اين سايت صرفا نمايش دهنده مطالب درج شده توسط آگهي دهندگان مي‌باشد.
5. پورتال "همدان ناظر" در مقابل اطلاعات سايتهاي ديگرى که با اين سايت مرتبط باشد، لينک داده شده باشد و يا لينک آن در سايت قرار داشته باشد، مسئول نيست. اين سايت‌ها توسط اشخاص و يا شرکت‌هاي ديگرى غير از پورتال "همدان ناظر" ايجاد شده‌اند. پورتال "همدان ناظر" بعنوان ناشر يا مروج مطالب مندرج در اين سايت‌ها عمل نمى‌کند.
6. پورتال "همدان ناظر" با پشتیبانی سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان و معاونت شهرسازی و معماری شهرداری همدان اداره مي شود و تمام حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به "همدان ناظر" مي باشد.
7. ارائه خدمات رايگان باعث ايجاد حقي براي كاربر يا شخص ثالث نخواهد شد و در صورت لزوم، پورتال "همدان ناظر" مي تواند با صلاحديد خود از ارايه خدمات رايگان به كاربر خودداري نمايد.
8. اخبار، اسناد و مدارك موجود بر روي اين وب سايت ممكن است شامل اشكالات تحريري يا غيرعمدي باشد. اما ما اين حق را براي خود محفوظ ميداريم كه در هر زمان و در صورت صلاحديد خود ، نسبت به رفع هر نوع اشكال و يا حذف قسمت يا قسمت هائي از سايت اقدام نماييم. پورتال "همدان ناظر" ممكن است هر نوع تغييرات ديگر را كه لازم بداند در سايت و مواد اطلاعات ، محصولات ، برنامه ها ، خدمات و يا قيمت ها (در صورت موجود بودن) و اخباري كه در اين سايت شرح داده شده اند در هر زمان و بدون اطلاع انجام بدهد.
9. اطلاعات پروفایل شما نزد سایت محفوظ است و به هیچ وجه در اختیار افراد ثالث قرار داده نخواهد شد.
10. هرگونه سوء استفاده از نام پورتال "همدان ناظر" و خدمات مرتبط ممنوع مي باشد.
11. قوانين جمهوري اسلامي ايران بر تعبير، تفسير، اجرا و تأثير اين توافق نامه حاکم خواهند بود.

چنانچه شما نگراني و يا نکته اي مبهم در اين موافقت نامه مشاهده مي‌نماييد، و نياز به تماس با "همدان ناظر" در جهت توضيحات کامل تر و يا ايجاد شفافيت بيشتر مي كنيد لطفا به وسيله "صفحه ارتباط با ما" و یا فرم انتقادات و پیشنهادات با ما در تماس باشيد . "همدان ناظر" سعي مي كند در کمترين زمان ممکن ،نسبت به رفع نگراني و مشکل به وجود آمده اقدام نمايد.

پورتال "همدان ناظر" مى تواند با به روز کردن شرايط استفاده از وب سايت، در هر زمان اين "شرايط و الزامات" را مورد تجديد نظر قرار دهد. شما مقيد و متعهد به چنين تجديد نظرهايى هستيد و بنابرين لازم است هر از چند گاهي از اين صفحه ديدن نماييد تا از شرايط و الزامات جارى و لازم الاجرا در زمان منظور مطلع شويد.
 
 
 
 
© 2010 - 2018  HamedanNazer.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١۴ کاربران آنلاین :
۲,۴۶۲,۰۹۱ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
وزارت راه و شهرسازی
نظام مهندسی ساختمان کشور
نظام مهندسی ساختمان همدان
سازمان نقشه برداری کشور
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
معاونت شهرسازی و معماری
سازمان آمار و فناوری اطلاعات
سازمان عمران شهرداری
 
دسترسی سریع 
ثبت نام و عضویت
جستجوی مهندسین
ورود به سیستم مهندسین
ضوابط شهرسازی و معماری
 
 
 
تمامی خدمات این پورتال، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان